Главная- Мужская одежда- Спортивные костюмы-Спортивний костюм 128961
Главная- Мужская одежда- Спортивные костюмы-Спортивний костюм 128961
Спортивний костюм 128961
арт: 128961
Цена
770 грн
Опт/дроп
670 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Выбирите цвет
Розмір M (44–46):
- Обхват пояса (до/після розтягнення): 78 / 104 см
- Обхват бедер: 104 см
- Обхват світшота: 116 см
- Довжина світшота по спинці: 67 см
- Довжина рукава: 60 см
- Довжина брюк по боковому шву: 105 см
- Довжина крокового шва: 77 см
Розмір L (48–52):
- Обхват пояса (до/після розтягнення): 86 / 112 см
- Обхват бедер: 112 см
- Обхват світшота: 124 см
- Довжина світшота по спинці: 68 см
- Довжина рукава: 61 см
- Довжина брюк по боковому шву: 106 см
- Довжина крокового шва: 78 см
Розмір XL (54–56):
- Обхват пояса (до/після розтягнення): 94 / 120 см
- Обхват бедер: 120 см
- Обхват світшота: 132 см
- Довжина світшота по спинці: 69 см
- Довжина рукава: 62 см
- Довжина брюк по боковому шву: 107 см
- Довжина крокового шва: 79 см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 44-46, 48-52, 54-56 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | двонитка |
| Длина по спинке: | 67-69 см |
| Длина по внешнему шву: | 105-107 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Модель виконана з якісної двонитки: тканина приємна до тіла, добре тримає форму та має середню еластичність. Світшот вільного крою з довгим рукавом створює розслаблений силует, а штани з комфортною посадкою та еластичним поясом забезпечують максимальний комфорт у носінні.
ℹ️ Дополнение
Цвет изделия на фотографии может отличаться от фактического товара, что связано с искажением цветопередачи монитора, настройками фотоаппаратуры и другими факторами.
Цвет изделия на фотографии может отличаться от фактического товара, что связано с искажением цветопередачи монитора, настройками фотоаппаратуры и другими факторами.








