Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130389
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130389
Костюм двійка 130389
арт: 130389
Цена
1 100 грн
Опт/дроп
1 000 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
50-52
ОГ — до 110 см
Довжина рукава — 71 см
Довжина кофти — 74 см
ОТ — 78-120 см
ОС — 120 см
Довжина штанів — 105 см
54-56
ОГ — до 118 см
Довжина рукава — 72 см
Довжина кофти — 75 см
ОТ — 86-128 см
ОС — 128 см
Довжина штанів — 106 см
58-60
ОГ — до 126 см
Довжина рукава — 73 см
Довжина кофти — 76 см
ОТ — 94-136 см
ОС — 136 см
Довжина штанів — 107 см
62-64
ОГ — до 134 см
Довжина рукава — 74 см
Довжина кофти — 77 см
ОТ — 102-144 см
ОС — 144 см
Довжина штанів — 108 см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60, 62-64 |
| Цвет: | Пудра |
| Ткань: | льон жатка «Стелла |
| Длина по спинке: | 74-77 см |
| Длина по внешнему шву: | 105-108 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | Літо |
| Производство: | Україна |
Легкий літній костюм у стилі casual — комфорт, який закохує з першого погляду
0
Войти
Зарегистрироваться