Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130275
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130275
Костюм двійка 130275
арт: 130275
Цена
800 грн
Опт/дроп
700 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Виміри:
Розмір 48-50.
Блуза 75 см., рукав – 42 см. ОГ- 110/116 см.
Штани 110 см, ОС-112 см.
Розмір 54-56.
Блуза 76 см., рукав – 43 см. ОГ-116/122 см.
Штани 110 см, ОС-120 см.
Розмір 58-60.
Блуза 76 см., рукав – 44 см. ОГ- 124/130 см.
Штани 110 см , ОС-128 см.
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | Американський креп |
| Длина по спинке: | 75-76 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Костюм двійка — втілення сучасної елегантності та комфорту. Ідеально підходить для жінок, які цінують стиль без компромісів у зручності. Вільний силует м’яко лягає по фігурі, створюючи гармонійний і привабливий образ. Комплект сміливо поєднується з будь-яким взуттям
0
Войти
Зарегистрироваться