Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130004
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм двійка 130004
Костюм двійка 130004
арт: 130004
Цена
800 грн
Опт/дроп
700 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
50-52
Блуза
ОГ 118 см
ОБ 120 см
Довжина 68 см
Брюки
ОТ (гумка) 80 см
ОБ 120 см
Довжина 110 см
54-56
Блуза
ОГ 126 см
ОБ 128 см
Довжина 68 см
Брюки
ОТ (гумка) 90 см
ОБ 130 см
Довжина 110 см
58-60
Блуза
ОГ 132 см
ОБ 136 см
Довжина 68 см
Брюки
ОТ (гумка) 100 см
ОБ 140 см
Довжина 110 см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 50-52, 54-58, 58-60 |
| Цвет: | Жовтий |
| Ткань: | креп жатка |
| Длина по спинке: | 68 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Літо — це час прогулянок, легкості та комфорту. Стильний костюм у найніжніших кольорах — актуальний як ніколи. Ідеально поєднує зручність, жіночність та сучасний стиль
0
Войти
Зарегистрироваться