Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Спортивные костюмы XL+-Костюм 129697
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Спортивные костюмы XL+-Костюм 129697
Костюм 129697
арт: 129697
Цена
1 170 грн
Опт/дроп
1 070 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Выбирите цвет
48-50
Кофта:
Обхват грудей: 116 см
Довжина виробу: 67/75 см
Довжина рукава: 69 см
Штани:
Обхват стегон: 104/114 см
Обхват талії: 78/110 см (резинка)
Довжина виробу: 92 см
52-54
Кофта:
Обхват грудей: 120 см
Довжина виробу: 68/76 см
Довжина рукава: 72 см
Штани:
Обхват стегон: 116/124 см
Обхват талії: 82/118 см (резинка)
Довжина виробу: 95 см
56-58
Кофта:
Обхват грудей: 128 см
Довжина виробу: 70/77 см
Довжина рукава: 73 см
Штани:
Обхват стегон: 126/134 см
Обхват талії: 90/124 см (резинка)
Довжина виробу: 95 см
60-62
Кофта:
Обхват грудей: 138 см
Довжина виробу: 71/78 см
Довжина рукава: 75 см
Штани:
Обхват стегон: 136/148 см
Обхват талії: 94/136 см (резинка)
Довжина виробу: 96 см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | двунитка |
| Длина по спинке: | 75-78 см |
| Длина по внешнему шву: | 92-96 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
Стильний костюм у стилі sport-chic.
Подовжена асиметрична туніка + брюки з лампасною стрічкою, візуально витягують силует.
Туніка вільного крою, гарно маскує животик та стегна.
Тканина приємна до тіла, має розтяжність.
Цвет изделия на фотографии может отличаться от фактического товара, что связано с искажением цветопередачи монитора, настройками фотоаппаратуры и другими факторами.








